+380 44 484 20 79
endoradiolog@gmail.com

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ

«МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНI ЕНДОВАСКУЛЯРНI ВТРУЧАННЯ»
7-8 листопада 2019 року

Бажаєте відвідати конференцію?

На нашому сайті Ви можете подати заявку на участь у конференції, яка відбудеться 7-8 листопада 2019 року. Для подачі заявки, заповніть форму, нажавши на кнопку.

Конференцію завершено

Шановні колеги, друзі та партнери

7-8 листопада 2019 запрошуємо взяти участь в щорічній конференцію "Мультидисциплінарні ендоваскулярні втручання" "MEVI 2019". Традиційно, в плані заходу передбачено обговорення діскусійних питань патології аорти, клапанних уражень, пріоритетності реваскуляризації міокарда, технічних питань ендоваскулярних втручань.

Окрему увагу буде приділено обговоренню інтервенційного лікування складних і специфічних уражень коронарного і периферичного судинного русла із застосуванням сучасних технічних прийомів і оснащення. В першу чергу це стосується ураження ОС ЛКА, кальцинованих і біфуркаційних поразок, інтервенційного лікування хронічних коронарних окклюзий, повторних втручань на коронарних артеріях.

Заплановані фундаментальні лекції провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців. Окрема сесія присвячена питанням інтервенційної радіології.

Із залученням вітчизняних та зарубіжних експертів планується проведення прямих трансляцій з операційних інституту і провідних клінік Києва.

Професор Фуркало С.М.

Конференції

Програми конференцій

Конференція
7-8 листопада

2019

Детальніше

Конференція
8-9 листопада

2018

Детальніше

Конференція
9-10 листопада

2017

Детальніше
Лектори

Конференція
16-17 грудня

2016

Детальніше

Спонсори

Спонсори конференцій